7/24 : 05422351586

Adana Minibüs Kiralama

Adana Minibüs Kiralama
   Adanarentacar.com minibüs kiralama olarak Adana havalimanı ve Adana merkez ofisimizde günün her saatinde kiralık minibüs hizmeti vermektedir. Gerek şoförsüz gerekse şoförlü olarak tüm Adana minibüs kiralama taleplerinize 7/24 iletişim bilgilerimiz üzerinden kiralık minibüs rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
 
   Adana’nın ve bölgenin en geniş kiralık minibüs portföyüne sahip firmaları arasında yer alan Adanarentacar.com.tr ihtiyaçlarınıza yönelik şoförlü olarak verdiği Adana kiralık minibüs hizmetini şehir içi ve şehirleri arası tüm seyahatleriniz için en uygun çözümler üretmektedir. Şehirler arası şoförlü minibüs kiralama taleplerinizde satış ekibimiz ile iletişime geçerek ister konaklama ve şoför giderleri fiyata dahil yada hariç olarak özel fiyat alabilirsiniz. Şoförsüz olarak talep edeceğiniz Adana minibüs kiralama talepleriniz için Adana havaalanı’ndan günün her saatinde teslimat yapılmakta ve herhangi bir teslimat ücreti talep edilmemektedir. Şoförlü olarak tahsis isteklerinizde sizlere eşlik edecek olan ekip arkadaşlarımız temiz giyimli, uzun yol deneyimine sahip güler yüzlü gerekli eğitimleri almış ve gerekli tüm sertifika ve belgelere sahip profesyonel kaptanlardır. Tüm minibüs kiralama ihtiyaçlarınızda sizlere tahsis edilen minibüsler yeni araçlar olup seyahatleriniz için tüm bakımları zamanında ve belgeleri tamdır. 
 
  Hem şoförlü hemde şoförsüz olarak talep edebileceğiniz kiralık minibüslerimiz 5+1, 6+1 ve 8+1 kişiliktir. Adana vito kiralama ve Adana VW Caravelle kiralama talepleriniz için rezervasyon anından bilgi veriniz. Adana havalimanında teslim alacağınız bu minibüsler ehliyet sınıfınız uygun olması durumda her hangi ek bir belge gerektirmez. Bunların dışında yalnızca Şoförlü olarak kiralama yapabileceğiniz 17+1 ve 19+1 kişilik kiralık minibüs taleplerinizi de yerine getirmekteyiz. Adana merkezli olan şirketimiz tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir. İş seyahatlerinizde, kongre ve seminer organizasyonlarınızda, özel günlerinizde, turistik gezi ve turlarınızda grup Adana minibüs transfer ve tahsis taleplerini tam zamanında kaliteli ve konforlu olarak sunmaktayız.
 
  Adana minibüs kiralama taleplerinize artı olarak Adana otobüs kiralama ve midibüs kiralama hizmetlerimizde bulunmaktadır. Büyük gruplar ile yapacağınız tüm organizasyonlar için 30 ve üzeri kişilik Adana midibüs kiralama 46 ve üzeri kişilik Adana otobüs kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için günün her saatinde satış ekibimizden destek alabilirsiniz. Adanarentacar.com.tr olarak tüm ulaşım taleplerinizde en yakın çözüm noktanızdır. 

 

Copyright © 2018 Adanarentacar.com.tr Adana Rent A Car. All rights reserved.