2021 Ramazan Bayramı Araç Kiralama Kampanyası

AdanaRentACar’da araç kiralama kampanyası ile bayram dönemlerinde en ekonomik kiralama fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Her yıl olduğu gibi 2021 yılında bayram kampanyamızı takip ederek indirimli Adana araç kiralama fiyatlarını yakalayın. Bayram’da araç kiralama hizmeti almak için en ucuz fiyatları ve kampanyaları araba ve minibüs seçenekleri hakkında bilgi almak için danışmanlarımız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Adana Bayram’da Araç Kiralama Fırsatları

Adana’da yaşıyor olabilir ya da Adana’ya yapacağınız bayram dönemi seyahatlerinizde en uygun araç kiralama avantajları sizleri bekliyor. Ramazan bayramı araç kiralama kampanyamızdan kolayca yararlanabilirsiniz. Bayramlar aile ziyaretlerinizi gerçekleştireceğiniz en özel günler olması ve son günlerde yaşanan salgın nedeni ile dezenfekte edilmiş kiralık araçlar en mantıklı ulaşım seçeneği olacaktır. Sizlerde kendiniz ve ailenizi sağlığı için Ramazan bayramı oto kiralama kampanya ve fırsatlarını inceleyin hemen rezervasyon yaptırın.

Bayram dönemlerinde kiralık araç bulmak zor olabilir. Ülkemizde de yaşanan Covid-19 salgını yüzüne toplu taşıma araçları yerini kiralık araba ve minibüs seçenekleri almıştır. Yoğun talep nedeni ile bayramda araç kiralama hizmeti veren AdanaRentACar erken rezervasyon yaptırmanızı önermektedir. Adana oto kiralama hizmetimiz misafirlerimize her dönemde en uygun ve indirimli fiyatları bir araya getirmektedir.

Geniş Ailelere Özel Bayram Kampanyası

Ramazan bayramı minibüs kiralama hizmeti alarak 9 yolcu kapasiteli ve B sınıfı ehliyetin kullanabildiği Adana vito kiralama hizmetimiz alabilirsiniz. Aileniz ile yapacağınız tatilde geniş bir araç ile ferah ve konforlu bir şekilde seyahat edeceksiniz. Ramazan bayramı minibüs kiralama fiyatları ile de en cazip seçenekleri 7 gün ve üzeri kiralamalar için AdanaRentACar olarak misafirlerimize sunmaktayız.

Ramazan Bayramında Araç Kiralama Fırsatları

Tatilin en güzeli olan bayram dönemlerinde ulaşım için en uygun seçenek araç kiralama olarak her yeni yıl yoğun talep almaktadır. 7 gün ve üzeri tüm kiralamalarda en ucuz fiyatları ve indirimleri yakalayarak şimdiden otomobilinizi ayırtın.  

Bayramda En Az Kaç Gün Kiralama Yapılmaktadır?

Bayramda minimum 7 gün araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kiraladığım Araç İle Şehir Dışına Çıkabilir Miyim?

Kiraladığınız araç ile tabii ki şehir dışına çıkabilirsiniz.

Kiraladığım Araçta Km Sınırı Var Mı?

Bayramda araç kiralama hizmeti alan misafirlerimiz günlük araç kiralama hizmeti alan misafirlerimiz ile aynı km sınırlarına sahip olurlar.

Ramazan Bayramı Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Kiralama tarihleriniz bayram dönemi içerisinde ise tüm müşterilerimiz cazip fiyatlarımızdan yararlanabilmektedir. Adana oto kiralama telefon numarası +90 542 235 15 86 hattımızdan bizlere ulaşarak kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kampanya Şartları

  • Kampanyamız, Ramazan bayramı döneminde minimum 7 gün kiralamalar için geçerlidir.
  • Kampanyamız, tüm araç sınıfı marka ve modeli için geçerlidir.
  • Adana araç kiralama ücreti dışında yapacağınız (sigorta, hgs, depozito, farklı bir nokta ya da şehirde bırakma ücreti) tüm ödemeler kampana dışındadır.
  • Kampanyamızda genel araç kiralama koşulları uygulanmaktadır.

AdanaRentACar dilediği zaman kampanyayı sonlandırabilir, fiyatlarını ve koşullarını değiştirebilir.

Adana oto kiralama fiyatları için tıklayınız!