Adana Şakirpaşa Araç Kiralama Ek Hizmetlerimiz

Adana'ya yapacağınız tüm seyahatlerde eğer araç kiralama hizmetini tercih ediyorsanız ve seyahatleriniz daha konforlu geçmesini istiyorsanız bir çok ek donanıma ulaşmak çok kolay. Adana havalimanı araç kiralama firmaları bu ek donanımların büyük bir çoğunluğunu ücretli olarak sunmaktadır. AdanaRentACar olarak bu taleplerinize en uygun çözümleri sunmak bir yana ücretsiz olarak bir çok donanımı misafirlerimize sunmaktayız. ayrıca seyahatleriniz için daha güvenli hissedeceğiniz ek hizmet paketlerimiz en uygun ücretler ile karşınıza çıkmaktadır. Adana Şakirpaşa havalimanı araç kiralama hizmeti alırken ek hizmet ve donanımlar için yüksek bedeller ödemeyin. AdanaRentACar güvencesi ile yapacağınız tüm araba kiralamalar için geçerli ek hizmetlerimizi inceleyin karar verin.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Oto Kiralama Ek Donanımlar

Seyahat rotanız Adana'yı gösterdiği zaman hem siz hem de aileniz güvenli ulaşım için bir çok ek donanıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Yol haritası, bebk koltuğu ya da çocuk koltuğu gibi hizmetleri ek olarak araç kiralama hizmeti alırken talep edebilirsiniz. Adana havalimanı araç kiralama şirketleri bu donanımları günlük kiralama bedelleri karşılığında sizlere sağlamaktadır. AdanaRentACar firması olarak, Adana havalimanı araç kiralama hizmeti alan misafirlerimize bu donanımları müsaitlik doğrultusunda ücretsiz sunmaktayız. Adana havalimanı oto kiralama rezervasyonu yaparken belirtmeniz durumunda seyahat tarihleriniz için donanımlarımız müsait ise bir adet olmak şartı ile ücretsiz olarak alabileceksiniz. Bu sayede güvenli bir şekilde tatilinizi ya da iş gezinizi yapacak diğer herşeyi AdanaRentACar firmasına bırakacaksınız. Kış döneminde Adana havalimanı araba kiralama hizmetlerinden yararlanan misafirlerimiz için ise kış lastikli araçlar veya kar zinciri hizmetimiz bulunmaktadır. Adana havalimanı kış lastikli araç kiralama hizmeti almak için danışmanlarımıza 7/24 ulaşarak bilgi alabilir günlük kiralama bedellerini öğrenebilirsiniz. 

Adana Şakirpaşa Havalimanı Araba Kiralama Ek Hizmetler

Siz, misafirleriniz ya da aile fertlerinizin güvenli için gerekli ek donanımlar olduğu gibi seyahatinizi kolaylaştıracak bir çok ek hizmetide kiralama imkanınız vardır. Adana havalimanı araç kiralama firmaları arasında değişken olsada AdanaRentACar ek km paketi, genç sürücü paketi, ek sürücü paketi gibi bir çok ek hizmeti misafirlerine sunmaktadır. Daha konforlu ve güvenli bir seyahat için bu ek hizmetlerden bir ya da birden fazlasından yararlanabilirsiniz. Misafirlerimize sunduğumuz ve en çok tercih edilen 3 hizmetimiz hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

  • Ek Sürücü Paketi: Adana havaalanı oto kiralama hizmeti aldığınızda kiralama sözleşmesinde adı geçen kişiler aracı kullanabilmektedir. Aksi durumda araç kiralama kaskosu devre dışı kalacağından ikinci sürücü bilgilerini sözleşmede geçirebilirsiniz. Biz buna ek sürücü paketi diyoruz. Bu ek hizmet kiralık araç sınıfına göre günlük kiralama bedellerine ek küçük bedeller ile karşınıza çıkmaktadır.
  • Km Paketi: Seyahat rotanız ne olursa olsun Adana havalimanı araç kiralama şirketlerinin uyguladığı km sınırlarına takılmak istemiyorsanız seyahat danışmanlarımız sizlere ek km paketimiz hakkında bilgi versin. Tek seferlik ödeme kolaylığı ile seyahat planınızdaki her yere gidebilir, hatta gittiğiniz yerlerin planına göre km sınırlarınızı yükseltebilirsiniz. Adana havalimanı sınırsız km araç kiralama hizmeti verdiği söyleyen bir çok firmaya nazaran misafirlerimize km sınırlarını açıkça anlatarak ek paketleri minimum fiyatlarda sunmaktayız.
  • Genç Sürücü Paketi: Araç kiralama isteyen istediği araç sınfıına göre yaşı ya da ehliyet süresi yetmeyen misafirlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetimizdir. AdanaRentACar misafirlerine seyahatleri boyunca konfor ve güvenli sağladığı gibi kiralama öncesi işlemlerde ek hizmetleri ile ayrıcalık tanır. Genç sürücü paketimizden yalnızca yapacağınız kiralama sınıfına göre ehliyet süresi 1 yıldan az kalmış ya da araç kiralama yaş sınırını doldurmasına bir yıldan az kalmış misafirlerimiz yararlanabilir.