Adana Şoförlü Oto Kiralama

Adana şoförlü araç kiralama hizmetimiz son model binek, vip ve ya minibüs tipi araçlarımız ile günün her saati sizlere sunulan konforlu seyahat seçeneğidir. Genel olarak araç kullanmak istemeyen, bölgeyi bilmeyen ya da ehliyete sahip olmayan misafirlerimiz tgercih ettiği bir hizmettir. İş adamları, sanatçı transferleri ve özel organizasyonlarınıza yönelik olarak sunduğumuz bu hizmeti protokol deneyimine vakıf özel şöför ekibimiz ve deneyimli operasyon ekibimiz eş zamanlı yürütmektedir. Adana şoförlü araç kiralama yanı sıra vale hizmetimiz ile de kendi aracınız ile seyahat ederken özel şoför kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Adana Şoförlü Araç Kiralama

Adana şöförlü oto kiralama popüler olarak vip minibüs, lüks araç seçenekleri için kullanmaktasınız. Filomuzda bulunan sizler için özel dizayn edilmiş araçlarımız olan VIP seçenekleri bölgede eşsiz bir deneyime sizleri sürüklemektedir. Adana vip şoförlü minibüs kiralama hizmetimiz günün her saatinde sizlere standartların üstünde farklı bir ulaşım seçeneği olacak. Porgramınıza yönelik olarak yakıt dahil ya da yakıt hariç olarak fiyatları ile seyhahatinizde tüm ayrıcalıkları sizlere sunmaktayız. İster vip, lüks ister ekonomik şoförlü bir kiralık araç alın AdanaRentACar firmasının ayrıcalıklarından yrarlanın.

Adana şoförlü araba kiralama ayrıcalıklı hizmetleri;

  • Soft içeçekler ( su, soda vb. )
  • Dezenfektan ve kolonya
  • Tek kullanımlık maske
  • Programınıza yönelik şoförlük hizmeti
  • Son model araç tahsisi
  • Otoyol ve ücretli geçiş bedelleri
  • Otopark ücretleri
  • Yakıt dahil yada hariç hizmeti
  • Ücretsiz seyahat danışmanlığı
  • Özel seyahat sigorta hizmeti

Adana'da şoförlü bir araç kiralayarak seyahate çıktığınız ilk andan son ana kadar sizlere eşlik edecek bir araç ve özel şoför olacak. İş toplantınız yada özel gününüzde konforlu ve keyifli bir ulaşıma sahip olacaksınız. Adana vip şoförlü araç kiralama hizmetimiz ile uzun yolculuklarda sizlere özel araçlarımızda ayaklarınızı uzatıp dinlenirken bizler ulaşmak istediğiniz her yere sizlere seyahatiniz sağlıyor olacağız. Adana şoförlü minibüs kiralama hizmeti

Adana şoförlü minibüs kiralama hizmeti denilince akla gelen ilk araç Mercedes Sprinter ve Mercedes Vito minibüsleridir. Standart ve VIP donanımları ile sizlere sunulan minibüs kiralama hizmeti AdanaRentACar araç filosunda yer alan araçlardır. Konusunda deneyimli şöförlerimiz tarafından sizlere sunulan hizmetimiz ister şehir içi turlar isterse şehirlerarası seyahatlerinizde en doğru çözüm olacaktır. Adana oto kiralama filomuzda bulunan seçenekler arasından birisini seçebilir ya da vip araç tercih ederek özel şoför kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Adana Şoförlü Araç Kiralama Nedir?

Tüm kiralık araç filomuzda bulunan minibüs, lüks, ekonomik veya vip araçları özel şoför tahsis edilerek ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayan servisi Adana şoförlü araç kiralama denir. Özel şoför ile dilediğiniz yere hem prestijli hemde konforlu bir şekilde seyahat edebilir, tüm yolculuğunuzu deneyimli ve eğitimli özel şoför ile güven altına alabilirsiniz. Adana şöförlü otomobil kiralama hizmetimiz ile iş seyahatlerinizi, aile gezilerinizi, özel günlerinizde sizlerin ulaşım çözümlerine kolayca karşılayabilirsiniz.