Adana Sonbahar Oto Kiralama Kampanyası

Adana sonbahar oto kiralama kampanyası müşterilerimize ekonomik fiyatlı Adana rent a car hizmeti fırsatı sunmaktadır. Filomuzda bulunan son model araçlar ve minibüs seçeneklerinin tamamını kapsayan bu indirim fırsatı ön rezervasyon yaptıran misafirlerimiz için geçerlidir.  Adana oto kiralama hizmeti almak isteyen herkes için öncelikli olarak kampanyalı bir fiyat bulmak istemektedir. AdanaRentACar olarak en uygun araç kiralama fiyatlarını her döneme farklı fiyat kampanyası düzenlenmektedir.

Adana rent a car hizmetlerinde sizlere sunduğumuz sonbahar kampanyası ayrıcalıklı hizmetin ilk adımı olacaktır. Misafirlerimize günün her saati hizmet vermenin yanı sıra Adana ucuz rent a car hizmeti de sunuyoruz. Her bütçeye uygun kiralık araç seçeneği ve hizmeti ile ister şoförlü isterseniz şoförsüz oto kiralama kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Adana Ekonomik Oto Kiralama Kampanyası

Adana oto kiralama hizmetlerimizden en çok tercih edilen ekonomik sınıf araç kiralama taleplerinize en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Yılın son dönemi olan Eylül, Ekim, Kasım ve hatta Aralık ayında en uygun Adana rent  a car kampanyasını sizlere sunmaktayız. Filomuzda bulunan son model binek araçlar içersinde en popüler olan Fiat EGEA, Peugeot 301 marka ve modelli bir çok araç kiralama seçeneğini bulacaksınız. 149 TL’den başlayan Adana günlük oto kiralama fiyatları bulabileceğiniz bu kampanya sınırlı sayıda değil tüm rezervasyonlarınız için geçerlidir.

Ekonomik araç sınıfında bulunan kiralık araç seçenekleri dizel ya da benzin yakıt seçeneği bulunmaktadır. Genel olarak manuel vites olarak sunulan kiralık oto bakımlı ve gençtir. Kolayca şehir ofisinde ve Şakirpaşa havalimanı ofisinden kiralama hizmeti alabilirsiniz. Adana günlük araç kiralama koşulları geçerli olup başka bir indirim yada kampanya ile birleştirilemez.

Adana Lüks Araç Kiralama Kampanyası

Adana lüks oto kiralama taleplerinize yönelik olarak hazırladığımız bir kampanyadır. Kampanya koşullarında şoförsüz olarak BMW, Mercedes, Audi ve Volvo marka suv yada binek araçları kapsamaktadır. Minimum kiralama süresi üç gün olup günlük kiralama koşulları geçerlidir. Adana lüks araç kiralama hizmeti sunan AdanaRentACar güvencesi ile yapacağınız kiralamalarda rent a car kasko muafiyet bedelleri uygulanmaktadır. Kampanyamız yalnızca fiyatlandırma için geçerli olup sonbahar ayları içersinde geçerlidir.

Adana Minibüs Kiralama İndirimleri

Sonbahar gelmesi ile tatil yapma fırsatınızın son günlerine yaklaştık. Adana sonbahar aylarında piknik,, gezi ve turlar için en güzel günlerdir. Bu günlerde grup halinde yapacağınız tüm seyahatlerinizde Adana minibüs kiralama indirimlerinden faydalanmak istemez misiniz? Son model Adana kiralık minibüs seçenekleri ile ayrıcalıklı fiyatlara bu kampanya ile ulaşacaksınız. Adana Vito kiralama ve Adana Caravelle kiralama en popüler iki araç ve hizmet adını almıştır. Şoförsüz olarak Adana minibüs kiralama hizmetimiz seyahat programınıza yönelik olarak en uygun ücretlerde sizlere sunulacaktır. Özel günlerinize yönelik olarak şehir dışı minibüs kiralama Adana’da AdanaRentACar markası güvencesi ile talep edebilirsiniz.

Adana Sonbahar Oto Kiralama Kampanyası Koşulları

  • Minimum kiralama süresi 3 gündür.
  • AdanaRentACar kiralama koşulları geçerlidir.
  • Özel günlerde ve tatillerdeki kampanyalar ile birleştirilemez.
  • 1 Eylül 2020 ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya yurt içi kiralamalar için geçerlidir.
  • Kampanya araç filomuz imkanları ile sınırlıdır.
  • Ücretsiz araç teslimatı yalnızca Adana şehir ofisinde ve Şakirpaşa havalimanı ofislerinde geçerlidir.
  • Adana sonbahar oto kiralama kampanyası fiyatları değiştirme ve tamamen durdurma hakkı adanarentacar.com.tr firmasına aittir.

AdanaRentACar olarak Adana oto kiralama serüvenine çıktığımız 2010 yılından bu güne kadar sayısız araç kiralama kampanyasına imza atmıştır. Müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlı Adana araç kiralama fiyatları sunmak için firma şartlarını zorlamaktan çekinmemiştir. Her ay yeni bir kampanya ile karşınıza çıkan firmamızın sosyal medya hesaplarını ve internet sitelerini takip ederek en ekonomik Adana oto kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz.