Araç Kiralama Kampanyamız

 

Araç Kiralama Kampanyası - (Bayramda) 

Adana Rent A Car’da araç kiralama kampanyamız ile bayramda araç kiralayın. Her yıl olduğu gibi 2022 yılında bayram kampanyamızı takip ederek indirimli araç kiralama fiyatlarını yakalayın. Bayram’da araba ve minibüs kiralama seçenekleri hakkında bilgi almak için danışmanlarımız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.
 

Adana Bayram’da Araç Kiralama

 
Ramazan bayramı araç kiralama kampanyamızdan kolayca yararlanın. Bayramlar aile ziyaretlerinizi gerçekleştireceğiniz en özel günlerdir.. Sizlerde kendiniz ve ailenizi sağlığı için Ramazan bayramı oto kiralama kampanyamıza katılın.
 
Bayram dönemlerinde kiralık araç bulmak zor olabilir. Ülkemizde de yaşanan Covid-19 salgını yüzüne toplu taşıma araçları yerini kiralık araba ve minibüs seçenekleri almıştır. Bayramda araç kiralama hizmeti veren Adana Rent A Car'dan erken rezervasyon yapın. Adana araç kiralama misafirlerimize her dönemde en uygun ve indirimli fiyatları sunuyor.
 

Geniş Ailelere Özel Bayram Kampanyası

 
9 yolcu kapasiteli ve B sınıfı ehliyetin kullanabildiği vito kiralamalayabilirsiniz . Aileniz ile yapacağınız tatilde geniş bir araç ile ferah ve konforlu bir şekilde seyahat edeceksiniz. Ramazan bayramı minibüs kiralama fiyatları ile cazip seçeneklerle 7 gün ve üzeri için en cazip fiyatlarda.
 

Ramazan Bayramında Araç Kiralama Fırsatları

 
Tatilin en güzeli olan bayram dönemlerinde ulaşım için en uygun seçenek araç kiralama olarak her yeni yıl yoğun talep almaktadır. 7 gün ve üzeri tüm kiralamalarda en ucuz fiyatlar ve indirimler sizlerle.
 
Bayramda En Az Kaç Gün Kiralama Yapılmaktadır?
 
Bayramda en az 7 gün araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.
 
Kiraladığım Araç İle Şehir Dışına Çıkabilir miyim?
 
Kiraladığınız araç ile tabii ki şehir dışına çıkabilirsiniz.
 
Kiraladığım Araçta Km Sınırı Var Mı?
 
Bayramda hizmet alan misafirlerimiz günlük hizmet alan misafirlerimizle aynı km sınırlarını alırlar.
 
Ramazan Bayramı Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
 
Kiralama tarihleriniz bayram döneminde ise tüm müşterilerimiz o fiyatla fiyatlandırılır.. Adana oto kiralama telefon numarası +90 542 235 15 86 hattımızdan bizlere ulaşarak rezervasyon yaptırın.
 
 
Kampanya Şartları
 
  • Kampanyamız, Ramazan bayramı döneminde en az 7 gün kiralamalar için geçerlidir.
 
  • Kampanyamız, tüm araç sınıfı marka ve modeli için geçerlidir.
 
  • Adana araç kiralama ücreti dışında yapacağınız (sigorta, hgs, depozito, farklı bir nokta ya da şehirde bırakma ücreti) kapsam dışındadır.
 
  • Kampanyamızda genel araç kiralama koşulları uygulanmaktadır.
 
Adana Rent A Car dilediği zaman kampanyayı sonlandırabilir, fiyatlarını ve koşullarını değiştirebilir.