Son Model Oto Kiralama

 

Otomobil sahibi olun veya olmayın bazı durumlarda araç kiralamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Araç kiralamak, daha önce kiralamayan kişiler için zor olup, güvenilir gelmeyebilmektedir. Adana Rent A Car sayesinde, oto kiralamak son derece güvenilir ve bir o kadar kolay! Siz sadece işinize/tatilinize odaklanın. Otomobil kiralama kısmı en kolay iş!

Otomobil Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil kiralama işlemini bilmeyen kişiler için, otomobil kiralarken dikkat edilmesi gerekenler kısmını derledik. Otomobil kiralamanın ilk kuralı; ehliyetinizin olmasıdır. Kabul edersiniz ki, kimse ehliyeti olmayan birine otomobilini vermek istemez. Araçların sigortası için gerekli belli başlı kurallar bulunmakta. Bunları şöyle sıralayabiliriz; bütçenizi çok yormayacak standartlarda bir araç kiralamayı düşünüyorsanız 21 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Ortalama ve daha üst düzey bir araç kiralamak için ise, minimum 25 yaş kabul edilmektedir. Otomobil kiralama işlemi, yaş sınırıyla kalmayıp en az 2 senelik bir ehliyet istemektedir.

Otomobil Kiralama Çeşitleri Nelerdir?

Otomobil kiralama işlemi, tamamen kişinin arzusunu ve gereksinimine kalmış bir durumdur. Adana Oto Kiralamada, sizlerin tüm istek ve arzularınıza göre ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde araçlarımız mevcuttur. Otomobil kiralama işlemini, uzun süreli veya kısa süreli olarak yapabilmektesiniz. Kısa süreli araç kiralama işlemi genel olarak; saatlik, günlük ve haftalık olmaktadır. Bir seyahate çıkacaksanız veyahut acil bir işiniz çıktığında bu tür kısa süreli otomobil kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirden başka bir şehre; iş veya gezi için gittiğiniz takdirde, belli başlı ulaşım ağlarının bulunduğu yerlerden araç kiralayabilirsiniz. Firmamız; Adana Havaalanı Oto Kiralama sayesinde, uçağınızdan indiğiniz gibi otomobil kiralama işlemini gerçekleştirebilir ve böylelikle zahmetsiz bir şekilde seyahatinize devam edebilirsiniz.

Adana Oto Kiralama 

Adana otomobil kiralama işlemiyle; içiniz rahat, güvenilir ve keyifli yolculuklar yaparsınız. %100 güvenli ve tertemiz otomobillerimizle sürüş keyfinin tadını çıkarın. Covid-19 salgını dolayısıyla Pandemi süresince araçlarımızın temizliğine çok daha önem vermekteyiz. Kiralanmış araçların her biri geri iade edildikten sonra, iç dış temizliği yapılıp, uzman ekibimiz tarafından dezenfekte edilmektedir. Adana araç kiralama işletmecisi olarak, siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.